Strona głównaTechnologiaOfertaKontakt

    Natrysk pianki poliuretanowej

Natrysk pianki poliuretanowejNatrysk hydrodynamiczny - wysokociśnieniowy dwu komponentowy, substancji płynnych poliolu i izocyjanianu. Odbywa się poprzez podgrzanie i sprężenie dwóch składników do odpowiedniego ciśnienia za pomocą agregatu. Następnie, składniki doprowadzane są podgrzewanym wężem transportowym do pistoletu natryskowego. W momencie natrysku, dochodzi do zmieszania składników, tworząc reaktywną chemicznie substancję, która szybko spienia się a następnie twardnieje. W ten sposób otrzymujemy powłokę o porowatej strukturze i właściwościach izolacyjno termicznych oraz izolacyjno akustycznych.
Dzięki natryskowej metodzie nanoszenia, uzyskujemy ciągłość izolacji bez łączeń, powodujących straty termiczne. Mamy możliwość aplikacji w nieregularnych, skomplikowanych oraz trudnodostępnych miejscach skutecznie je wypełniając.
ocieplenie domu pianką ocieplenie stropodachu pianką ocieplenie chłodni pianką
poddasza, ściany, stropy, podłogi na gruncie i inne... dachy płaskie, stropodachy, stropy w piwnicach i inne... chłodnie, przechowalnie, dojrzewalni, pieczarkarnie i inne...
 
ocieplenie obiektu inwentarskiego ocieplenie hali pianką ocieplenie hali łukowej pianką
obiekty inwentarskie, kurniki, chlewnie, obory i inne... hale przemysłowe, stalowe, magazyny i inne... obiekty o konstrukcji łukowej, hale łukowe i inne...

Pianka poliuretanowa o gęstości 35 kg/m3, posiadająca minimum 95% komórek zamkniętych. Stosowana do natrysku izolacji termicznych oraz przeciwskropleniowych. Ma zastosowanie w przypadku poddaszy użytkowych, ścian oraz do izolowania obiektów rolniczych – kurników, chlewni, przechowalni, chłodni jak również do wykonywania izolacji obiektów przemysłowych takich jak hale stalowe, łukowe i wielu innych.

Pianka poliuretanowa o gęstości 60 kg/m3, posiadająca minimum 95% komórek zamkniętych. Stosowana do natrysku izolacji termicznych oraz hydro izolacji w miejscach narażonych na zwiększony ruch pieszy czy o zwiększonym nacisku. Ma zastosowanie w przypadku dachów płaskich, stropodachów, tarasów, fundamentów, stropów pod wylewki betonowe – izolacje podposadzkowe przy ogrzewaniu podłogowym i innych.

Kontakt: tel. 510-775-497  |  e-mail: eko-pur@wp.pl  | formularz kontaktowy